Kamerové systémy (CCTV)

Instalace kamerových systémů dnes představují především tři různé technologie:

Zatímco první technologie (analogová) je na ústupu a to hned z několika důvodů, jakými jsou např. nízké rozlišení, složitější kabeláž apod., tak to může být i fakt, že výrobci samotní již přestali nebo přestávají postupně vyrábět kamery a komponenty analogových systémů. Druhé dvě technologie (HDTVI a IP) jsou dnes nejběžněji používané v návrzích a instalacích kamerových systémů.

V případě rekonstrukce starších analogových systémů se v současnosti uplatňují systémy HDTVI, kdy je možné zachovat kabeláž (koaxiální kabely, napájení) a vyměnit pouze komponenty a kamery za technologii podporující přenos full HD videa.

Největší skupinu kamerových systémů a pravděpodobně i s nejlepší budoucností zastupují digitální kamerové systémy – IP. Na trhu je stále širší nabídka v této oblasti a lze tak navrhovat a instalovat prakticky jakýkoli velký a specifický systém.

V digitální technologii se dnes už nejedná o pouhý kamerový systém s požadavkem „sledovat – vidět“, ale stále více výrobců vkládá do samotného hardwaru kamery nové sofistikované „smart“ funkce, které povyšují kamerové systémy do oblasti inteligentních zařízení umožňující rozpoznávat obličeje, registrační značky automobilů, počítání návštěvníků – osob, hlídat perimetr, předměty apod.

Ve všech oblastech spolupracujeme s renomovanými výrobci a snažíme se tak už v každém kroku nabízet pouze ověřené a kvalitní značky s kterými máme dobré zkušenosti a pozitivní ohlasy od zákazníků.

Fakturační adresa

Tomáš Pospíšil - TOMSOFT
Brožíkova 1376
432 01 Kadaň
IČO: 66682851

FIO banka, a.s.
2800177882/2010

Tel.: +420 602 105 858
E-mail: info@tomsoft.eu

Provozovna

TOMSOFT
Brožíkova 1376
432 01 Kadaň

Tel.: +420 478 470 070
E-mail: prodejna@tomsoft.eu

Kontaktní formulář