Pult centrální ochrany

Každý alarm je dobrý jen do té míry, jakou odezvu má jeho případný poplach či tíseň. Jinými slovy, instalace alarmu je určitě základní a bezesporu jedno z dobrých řešení zajištění majetku a osob. Když je ale instalovaný i kvalitní alarm bez odpovídajícího výstupu, stává se pouhou „hračkou“ v lepším případě alespoň „hračkou se sirénou“. Mnoho zákazníků se domnívá, že si majetek ochrání samo a v případě, že jim alarm pošle SMS nebo zavolá, zajistí si vlastními silami ostrahu a považuje za zbytečné napojovat systém na technické dohledové centrum – PCO.

Velmi doporučujeme každý technicky vyhovující alarm připojit na některý z pultů centrální ochrany a starosti spojené s ostrahou objektu svěřit někomu, pro koho je to každodenní práce. S napojením vašeho alarmu na PCO získáte i zpravidla spoustu jiných služeb a výhod.

Jedním z možných řešení je připojit alarm na celostátní pult centrální ochrany společnosti JABLOTRON SECURITY a.s. (viz. odkaz).

Naše společnost zajišťuje servis a připojení objektů na PCO provozující Městem Kadaň – Městskou policií. Jedná se o stejný typ PCO, jaký provozuje právě výše zmíněná společnost JABLOTRON SECURITY a.s. V případě zájmu o připojení objektu na PCO MP Kadaň získáte více informací v sídle MP Kadaň nebo nás můžete kontaktovat (základní podmínkou pro možnost připojení na PCO Kadaň je objekt v územní působnosti Města Kadaň).

Fakturační adresa

Tomáš Pospíšil - TOMSOFT
Brožíkova 1376
432 01 Kadaň
IČO: 66682851

FIO banka, a.s.
2800177882/2010

Tel.: +420 602 105 858
E-mail: info@tomsoft.eu

Provozovna

TOMSOFT
Brožíkova 1376
432 01 Kadaň

Tel.: +420 478 470 070
E-mail: prodejna@tomsoft.eu

Kontaktní formulář